Seemaster

Seemaster - Litoměřice

Lodě - prodej lodí Seemaster

Nabízíme motorové rekreační, sportovní a kajutové lodě, jejich servis a prodej náhradních dílů. Lodě SEEMASTER a FINVAL  jsou spolehlivé, snadno ovladatelné, designově nadčasové. Manipulace s těmito loděmi, jak převoz, tak spuštění a vytažení z vody, je velice snadná díky menším rozměrům a váze.

 Loď s kajutou  Rekreační loď  Člun Finval Fish Pro 555  Člun Finval Rangy 510

Lodě jsou vhodné k rekreačním účelům, některé s možností přenocování v prostorné kajutě a dostatečným prostorem pro pohyb na palubě. Stejně tak jsou tyto lodě určeny pro rybolov s mnoha uzamykatelnými úložnými prostory včetně vodotěsných boxů pro živé návnady.

Použité materiály, laminát, nerez, akrylátové sklo, vinyl a kvalitní polstrování společně s praktickou údržbou zajišťují dlouhověkost a funkčnost nabízených lodí.


Proč právě lodě SEEMASTER ???

V široké nabídce máme lodě z Polska, Ukrajiny nebo USA. Lodě dovážené z Polska, např. Allegro, Allegro Long, Flipper Cabin, Flipper Pilot, Sport, Sport Plus jsou kvalitní, ručně vyráběné lodě z prvotřídního laminátu s dlouhou životností vyráběné v továrnách u Mazurských jezer, které jsme osobně navštívili.  Lodě Finval z Ukrajiny jsou moderní hliníkové rybářské lodě, které překvapí kvalitou zpracování v poměru s cenou a mimořádnými jízdními vlastnostmi. Vodní sporty, rekreace, rybolov, výlety s rodinou, to vše nabízí naše lodě.


Většinu těchto lodí uvidíte v našem showroomu spojeném s více než 600m2 velkou prodejnou rybářských potřeb Bohemia Fishing na břehu Labe v Litoměřicích. Některé si pak můžete vyzkoušet u nás přímo na vodě.

Značka Seemaster byla založena již v roce 2006 a pomalu rozšiřuje své zkušenosti, sortiment a působnost prodeje, půjčovny, servisu a zimování lodí.


SeeMaster