Seemaster

Seemaster - Litoměřice

Lodě - prodej lodí Seemaster

Nabízíme motorové rekreační, sportovní a kajutové lodě, jejich servis a prodej náhradních dílů. Lodě SEEMASTER, TRACKER, FINVAL, TAHOE a SUNTRACKER jsou spolehlivé, snadno ovladatelné, designově nadčasové. Manipulace s těmito loděmi, jak převoz, tak spuštění a vytažení z vody, je velice snadná díky menším rozměrům a váze.

 Sportovní loď Hliníková rybářská loď Loď s kajutou Hliníkový ponton Rekreační loď Laminátový člun Člun Finval Fish Pro 555 Člun Finval Rangy 510

Lodě jsou vhodné k rekreačním účelům, některé s možností přenocování v prostorné kajutě a dostatečným prostorem pro pohyb na palubě. Stejně tak jsou tyto lodě určeny pro rybolov s mnoha uzamykatelnými úložnými prostory včetně vodotěsných boxů pro živé návnady.

Použité materiály, laminát, nerez, akrylátové sklo, vinyl a kvalitní polstrování společně s praktickou údržbou zajišťují dlouhověkost a funkčnost nabízených lodí.


Proč právě lodě SEEMASTER ???

V široké nabídce máme lodě z Polska, Ukrajiny nebo USA. Lodě dovážené z Polska, např. Allegro, Allegro Long, Flipper Cabin, Flipper Pilot, Sport, Sport Plus jsou kvalitní, ručně vyráběné lodě z prvotřídního laminátu s dlouhou životností vyráběné v továrnách u Mazurských jezer, které jsme osobně navštívili. Tracker Pro 160, Pro Guide V-16, Targa V-18 nebo Guide V-16 Laker jsou rybářské a rekreační čluny vyráběné přes 40 let v Missouri ze svařovaného hliníku nejvyšší kvality. Lodě Finval z Ukrajiny jsou moderní hliníkové rybářské lodě, které překvapí kvalitou zpracování v poměru s cenou a mimořádnými jízdními vlastnostmi. Vodní sporty, rekreace, rybolov, výlety s rodinou, to vše nabízí lodě Tahoe. Prověřené zpracování, tvar a ergonomii typů jako TS 450 nebo 1950 ocení každý. Pontonové hliníkové lodě Suntracker, tzn. Bass Buggy, Fishing Barge a Party Barge na svůj rozměr disponují velkým prostorem na palubě a úsporným provozem na našich řekách a přehradách.

   výroba tracker výroba tracker výroba tracker výroba tracker výroba tracker výroba tracker výroba tracker

Většinu těchto lodí uvidíte v našem showroomu spojeném s více než 600m2 velkou prodejnou rybářských potřeb Bohemia Fishing na břehu Labe v Litoměřicích. Některé si pak můžete vyzkoušet u nás přímo na vodě.

Značka Seemaster byla založena již v roce 2006 a pomalu rozšiřuje své zkušenosti, sortiment a působnost prodeje, půjčovny, servisu a zimování lodí.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Úvod)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

SeeMaster